Pirmosios pagalbos kursai

Įsigykite savarankiško mokymosi pirmosios pagalbos kursų programą pagal darbo profilį arba sritį, kuriai sveikatos žinių ir įgūdžių pažymėjimas jums reikalingas, pavyzdžiui, jei planuojate įgyti vairuotojo pažymėjimą arba teikiate paslaugas, tiesiogiai susijusias su klientų aptarnavimu. Pažymėjimą gausite nesunkiai:

Dėmesio: Pirmosios pagalbos kursą sudaro savarankiško pasiruošimo dalis ir praktinė dalis į kurią būtina atvykti gyvai. Pažymėjimai išduodami tik išlaikius kurso teorinį testą ir atlikus praktinę užduotį gyvai.

  1. Pasirinkite mokymus iš žemiau pateiktųjų ir užsiregistruokite.
  2. Prisijunkite per nuorodą, kurią gausite į el.paštą.
  3. Savarankiškai išmokite teorinę medžiagą ir išspręskite testą.
  4. Atvykite atlikti praktinę pirmosios pagalbos užduotį.
  5. Po praktinės dalies atestacijos, jums iškart bus išsiųstas pirmosios pagalbos pažymėjimas į el. paštą, kurį nurodėte registracijos metu.

Praktinę užduotį atvykite atlikti adresu:

Konstitucijos pr. 23 - 22 (B korpusas, 2-as aukštas), Vilnius

Kapi mus rasti?

Praktinės dalies atestacija vykdoma pirmadieniais ir trečiadieniais vakare, o antradieniais ir ketvirtadieniais - dienos metu. Registruotis praktinės dalies atestacijai galėsite išsprendus teorinį testą. Priimame tik užsiregistravusius internetu ir tik pasirinktu laiku. Jei yra poreikis darbo laiką ilginame, todėl tikrai galėsite, vėliausiai kitą dieną nuo testo išsprendimo, rasti jums tinkamą laiką atestacijai.

Vasaros išpardavimas!!! Visi pirmosios pagalbos mokymai dabar tik 18,95!
Iki akcijos pabaigos liko:
X
dien.
X
val.
X
min.
X
sek.

Kiti kursai

Dažnai užduodami klausimai

Ar išduotas pirmos pagalbos pažymėjimas vairuotojams yra tinkamas pateikti, laikant vairavimo teorijos ir praktikos egzaminus, VĮ „Regitra“?

Taip. Jums tereiks šį pažymėjimą atsispausdinti ir pateikti VĮ „Regitroje“, prieš laikant egzaminą.

Kaip greitai yra gaunamas sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimas?

Pažymėjimas jums išsiunčiamas automatiškai iškart po atestacijos. Teorinių žinų testą galėsite išspręsti internetu, o atvykus pas mus į greitą praktinės dalies atestaciją jums bus įteiktas pirmosios pagalbos pažymėjimas. Jūsų mokymosi trukmė ir laikas priklausys visiškai nuo jūsų, kadangi mokintis ir atestuotis galėsite bet kuriuo jums patogiu metu.

Ką išmoksiu per nuotoliniuos mokymus?

Statistika rodo, kad didžioji dalis visų staigios mirties atvejų ir nelaimingų atsitikimų įvyksta namuose, todėl ypatingą dėmesį skiriame žinioms, kurias galėtumėte pritaikyti suteikdami pagalbą atimiesiems. Mūsų paruoštame turinyje rasite visą informaciją, kaip atlikti pradinį gaivinimą, kokią pagalbą suteikti kraujavimo, nudegimų, anafilaksinio šoko atvejais. Aptariomos svarbiausios ligos, tokios kaip: miokardo infarktas, insultas, cukrinis deabetas ir kitos.

Pirmosios pagalbos kursai pažymėjimas

Vienas svarbiausių įrankių teikiant pradinį gaivinimą yra automatiniai išoriniai defibriliatoriai (AID), kadangi pagrindinė mirties priežastis pasaulyje vis dar išlieka širdies ir kraujagylių ligos. Defibriliavus nukentėjusį per pirmas 3-5 minutes, tikimybė išgelbėti žmogaus gyvybę padidėja iki 75 %. Mūsų savarankiško mokymosi medžiagoje rasite visą informaciją kaip panaudoti AID, kur juos rasti, aptariamos įvairios situacijos ir elgesys, kuris bus efektyviausias siekiant išgelbėti tiek žmogaus gyvybę, tiek ir išsaugoti jo sveikatą bei gyvenimo kokybę.

Visa savarankiško mokymosi medžiaga yra iliustruota nuotraukomis, paveikslėliais ir filmukais, todėl mokytis nebus nuobodu, o išmokta medžiaga jums įsimins ilgam.

Kokiomis rekomendacijos remiantis yra paruošti pirmosios pagalbos kursai ir atestavimo turinys?

Pirmos pagalbos medžiaga, kurią pateikiame yra paruošta remiantis:

Visi pirmosios pagalbos kursai yra reguliariai atnaujinami, todėl pas mus rasite tik pačią naujausią informaciją.

Kiek laiko bus prieinama savarankiško mokymosi medžiaga?

Savarankiško mokymosi medžiagai išmokti ir testo sprendimui turėsite net 30 dienų, todėl galėsite neskubėdami planuotis mokymosi ir atestavimo procesą.

Kaip iš naujo prisijungti prie savo profilio?

Po apmokėjimo jūs gausite nuorodą į el.paštą, kurį nurodėte registracijos metu. Paspaudus ant gautos nuorodos, jūs visada prisijungsite prie savo profilio, kuriame rasite mokymosi medžiagą ir testą, kurį sėkmingai išsprendus taip pat pasirodys ir sertifikato ikonėlė. Jums nereikės kurti vartotojo, slaptažodžio ar pirkinių krepšelio, tiesiog spustelėję ant nuorodos, kurią turėsite savo el.pašte, prisijungsite prie savo profilio. Siekiame rasti sprendimus, kad jums būtu patogu, paprasta ir greita.

Kaip iš naujo atsisiųsti pažymėjimą?

Jūsų patogumui sukūrėme kelis būdus pažymėjimo parsisiuntimui. Sėkmingai išsprendus testą, sistema jums pasiūlys parsisiųsti jį iškart, tačiau automatiškai gausite el. laišką su nuoroda, kurią spustelėjus galėsite pakartotinai gauti savo pažymėjimą. Jūsų „Mano pažyma“ profilyje vietoj išspręsto testo rasite sertifikato ikonėlė, kurią spustelėjus taip pat galėsite parsisiųsti pažymėjimą. Elektroniniu būdu gautos atestavimo pažymos yra lengvai pasiekiamos, todėl jums nebereikės jaudintis, net jei ir pamesite savo atsispausdintą variantą.

Kaip apmokėti už mokymus?

Pasirinkite jums reikalingus mokymus ir atlikite registraciją, suvesdami asmens duomenis, kurie reikalingi pažymos išdavimui. Sistema jums pasiūlys vykdyti mokėjimą per elektroninę bankininkystę Paysera platfomoje. Jei neradate jums tinkamo būdo sumokėti, galite su mumis susisiekti ir mes jums pasiūlysim alternatyvų.