Pirmoji pagalba - kursai, gelbstintys gyvybę

Ar pirmosios pagalbos kursai yra svarbu? Taip, nes per 10 darbo metų, vesdami mokymus, išgirstame daugybę istorijų, tokių kaip, pavyzdžiui, Marijampolėje skendus kūdikiui tik pirmosios pagalbos kursuose įgytos žinios padėjo išvengti nelaimės. Mes savo paslaugas teikdavome daugiausiai Vilniuje ir jo apylinkėse, tačiau dažnai gaudavome klausimų „Ar nevažiuojate į kitus miestus?“. Mąstydami kaip pasiekti net ir toliausiai nuo didžiųjų miestų centrų gyvenantį žmogų, supratome, kad mokymai internetu yra efektyviausias būdas išmokinti kuo daugiau žmonių suteikti pirmąją pagalbą. Susidomėjote ir matote prasmę? Visi mūsų kursai yra čia:

Klaipėda, Šiauliai ar Utena, nesvarbu kur gyveni

Tobulėjant informacinėms technologijoms ir atsiradus galimybėms mokymus vykdyti internetu pastebėjome, kad tai išsprendė daugybę kliūčių su kuriomis susidurdavo anksčiau mokymuose norintys dalyvauti žmonės. Dalyviams nebūtina susiderinti kursų laiko ar datos, jie tai gali padaryti bet kuriuos paros metu, savaitgaliais ar bet kada jiems patogiu laiku, nebereikia keliauti į mokymosi vietą, jei pavyzdžiui gyvenate Kaune ar Alytuje ar mažesniame miestelyje. Karantino metu tai patys saugiausi mokymai, kadangi išvengiamas socialinis kontaktas, susibūrimai ir judėjimas. Jūs galite prisijungti prie mūsų savarankiško mokymosi svetainės ir išmokti stabdyti kraujavimą, padėti užspringus vaikui ar sužinoti pradinio gaivinimo veiksmus staigios mirties atveju. Nesvarbu kelinta tai yra valanda, pažymėjimas jums bus atsiųstas į elektroninį paštą, iškart išmokus visą medžiagą ir sėkmingai išsprendus testą.

Klaipeda Šiauliai Utena pažymėjimas internetu

Kodėl reikia mokytis pirmosios pagalbos?

Pagrindinė mirties priežastis Lietuvoje yra miokardo infarktas, o 55 procentus visų mirties priežasčių sudaro širdies ir kraujagyslių ligos. Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis Lietuvoje yra net 2-3 kartus didesnis negu Europos sąjungos vidurkis. O ar žinote, kad dažniausiai nelaimingi atsitikimai ir staigios mirties atvejai įvyksta namuose? Statistiškai ne ligoninėje dažniausiai yra gaivinamas artimas žmogus, giminaitis, draugas ar kolega, tai yra pagrindinė motyvacija kuo daugiau turėti pirmosios pagalbos žinių. Greitas pavojingos būklės atpažinimas, nedelsiant pradėtas pradinis gaivinimas ir greita defibriliacija gali iki penkių kartų padidinti tikimybę atsigauti. Pirmosios kelios minutės yra pačios svarbiausios staigios mirties atvejais, kadangi jos nulemia net tik tikimybę nukentėjusiajam atsigauti, bet ir tęsti tokios pačios kokybės ir sveikatos gyvenimą.

Nuotolinis pažymėjimas Regitra

Kokybiški kursai vairuotojams gelbsti gyvybes

Pirmos pagalbos kursai vairuotojams internetu tampa labai populiarūs, nuotoliniu būdu išduotus pažymėjimus pripažįsta ir Regitra. Pirmosios pagalbos mokymai yra privalomi visiems motorinių transporto priemonių vairuotojams, paprastai daugeliui žmonių tai būna bene vienintelė gyvenime proga ir būtinybė išklausyti šiuos mokymus, dėl šios priežasties labai svarbu, kad jie būtų kokybiški. Kuo geriau bus išmokyti būsimi vairuotojai, tuo daugiau žmonių gyvybių išgelbėsime. Regitros statistiniai duomenys rodo, kad apie pusę Lietuvos gyventojų turi galiojančius vairuotojo pažymėjimus, teoriškai kas antras žmogus turėtų mokėti suteikti ir pirmąją pagalbą, nors vargu ar tai atitinką realią situaciją.

Pirmoji pagalba vairuotojams internetu

Mokymuose išgirstame ir labai gražių istorijų, vienas dalyvių pasakojo apie nelaimingą atsitikimą kelyje Vilnius – Utena. Jis važiuodamas pamatė autoįvyki ir nukentėjusįjį nekvėpuojantį gulintį ant žemės, greitai iškvietęs greitąją pagalbą jis pradėjo daryti krūtinės ląstos paspaudimus ir įpūtimus. Atvykę medikai panaudojo defibriliatoriu ir žmogus liko gyvas. Paklausus iš kur žinojo kaip elgtis, vyras atsakė, kad tik pirmosios pagalbos mokymai ir ten gautos žinios padėjo susiorentuoti situacijoje.