Mano pažyma

4 priežastys, dėl kurių kursai nuotoliniu būdu yra geras pasirinkimas

„Įdomu, kiek laiko tie kursai truks?“

„Turbūt viršininkas ir vėl nebus patenkintas, jog turėsiu anksčiau išeiti iš darbo“

„Autobusas iki ten nevažiuoja...“

Su panašiais nuogąstavimais susiduria žmonės, sužinoję, jog jiems, norint gauti vieną ar kitą pažymą, teks dalyvauti atitinkamuose kursuose. Jei dalis mokymų yra itin specifiniai, tai, pavyzdžiui, pirmosios pagalbos kursai ar higienos kursai aktualūs didelei visuomenės daliai. Pirmieji – visiems, nusprendusiems pradėti lankyti vairavimo pamokas ir įgyti vairuotojo pažymėjimą, kiti – dirbantiems tam tikrose veiklose srityse, pavyzdžiui, grožio paslaugų sektoriuje. Greta įprastų kontaktinių mokymų tiek vieni, tiek kiti kursai šiandien prieinami ir nuotoliniu būdu. Jei tokia alternatyva jus domina, tačiau turite ir abejonių, šis straipsnis – kaip tik jums.

Kokiais privalumais, lyginant su tradiciniu būdu organizuojamais mokymais, išsiskiria kursai nuotoliniu būdu.

Žalia korta darbui su maistu

Patogumas laiko atžvilgiu

Tradiciniu būdu organizuojami kursai įpareigoja šių dalyvius rasti laisvo laiko savo dienotvarkėje. Neretai tai sukelia nemažai nepatogumų, ypač, jei mūsų diena sustyguota minutės tikslumu. Nuotoliniai kursai leidžia tapti savo laiko valdovu! Įprastai internetiniai kursai vyksta ne online režimu. Analizuoti kursų medžiagą galima patogiu laiku, nesvarbu, tai būtų ankstyvas rytas vaikams miegant ar pietų pertrauka darbe. Medžiagos analizei ir žinių patikrinimui įprastai skiriama nemažai laiko (kai kuriais atvejai – ir neribotai), kurio, net ir „nesiverčiant per galvą“, visiškai užtenka pageidaujamo pažymėjimo įgijimui.

Nepriklausomybė nuo konkrečios vietos

Jei didmiesčių gyventojai įprastai turi galimybę pasirinkti strategiškai patogiausią kursų vietą, tai mažesniuose miesteliuose dažniausiai tenka prisitaikyti, o neretai vykti ir į kitą, didesnį miestą. Mokytis nuotoliniu būdų galite tiesiog...savo lovoje, su kavos puodeliu rankoje! Nereikia sukti galvos, kaip pasiekti vietą, kurioje vyksta kursai.

Higienos kursai

Individualaus mokymosi būdo bei tempo galimybė

Tradiciniai kursai yra nustatytos trukmės, per kurią dalyviams turi būti pristatoma visa mokomoji medžiaga bei, jei taip numatyta, atliekamos žinių patikrinimo užduotys. Natūralu, jog dalyviai tarpusavyje skiriasi savo mokymosi tempu: vieniems kursai gali prailgti, kitiems, priešingai, laiko informacijos „suvirškinimui“ yra per mažai. Įsigiję nuotolinius kursus, galite pasirinkti ne tik asmeniškai tinkamiausią tempą, bet ir mokymosi būdą, pavyzdžiui, sudėtingesnę informaciją pasižymint ryškesne spalva (jei medžiaga atsispausdinama), šią skaitant balsu, lengvesnę – tik permetant akimis ir panašiai. Jei, pavyzdžiui, higienos pažymėjimas vertinimas ne tik kaip „popieriukas“, kurį būtina gauti, mokymasis nuotoliniu būdu suteikia galimybę, įsigilinant į medžiagą, gauti realias žinias.

Mažesnė nusivylimo kursais tikimybė

Pirmosios pagalbos kursai neabejotinai yra naudingi bei būtini, tačiau tokių ir panašių mokymų medžiagoje apstu specifinės informacijos, kurią perteikti įdomiai, įtraukiančiai iš tiesų yra sudėtinga. Dėl tos priežasties kai kurie žmonės pradeda piktintis „nevykusiu“ lektoriumi, ima nuobodžiauti bei jausti kitas negatyvias emocijas, ne tik trukdančias įsisavinti informaciją, bet ir patį mokymąsi paverčiančias neigiama patirtimi! O kur dar pasipiktinimas dėl per anksti/per vėlai organizuojamų kursų! Internetiniai kursai visą procesą leidžia kontroliuoti savarankiškai, tad ir nusivylimo tikimybė dėl minėtų veiksnių yra mažesnė.

Pirmosios pagalbos kursai

Vis dažniau kursai, kurie anksčiau vykdavo tik tradiciniu būdu, šiandien prieinami ir internetu. Tai – puiki galimybė kiekvienam žmogui pasirinkti priimtiniausią variantą. Pirmosios pagalbos kursų ar higienos kursų nuotoliniu būdu bijoti nereikia. Jų metu ne tik gaunama visa reikiama informaciją, bet galima išvengti ir problemų, dažniausiai kylančių kalbant apie įprastos formos mokymą. Aišku, galutinis rezultatas priklauso tik nuo mūsų požiūrio. Vieniems užtenka tik pažymėjimo, kiti nori gauti/atnaujinti žinias bei įgūdžius.

Visus mūsų siūlomus kursus galite rasti čia: Pirmosios pagalbos ir higienos kursai.